İlçe Müdürümüzün 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı
![İlçe Müdürümüzün 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2022_09/12143500_07113034_Ali_Ihsan_Yanilmaz.jpg)
Ülkemizin geleceği olan, yarınlarımızın teminatı evlatlarımız için yeni bir eğitim öğretim yılının daha startını vermiş olmanın heyecanı içerisindeyiz. 2022-2023 eğitim öğretim yılının başta geleceğimizin teminatı öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve eğitim tüm camiamız ile birlikte ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
Ali İhsan YANILMAZ
İlçe Milli Eğitim Müdürü